Uzbuđenje u zvuku, pokretu i dijalogu dolazi do vrhunca u predstojećem performansu “Bending”, kojeg će izvesti umjetnici Josipa Bubaš i Tin Dožić, a pod dramaturškom palicom Nikoline Rafaj.
Izvedbeno istraživanje poigrava se idejom nestalnog orkestra koji, poput vještog dirigenta, pregovara s idejom protagonista. Doživite trenutke improvizacije, gdje se zvuk i materijal stapaju u neponovljivu simfoniju u Koncertnoj dvorani Centra Knap, 15. prosinca, s početkom u 20 sati.
Pod svjetlom majstora Tomislava Čuveljaka, vizualni dizajn stvara dodatni sloj senzacija. Ovaj performans nije samo izvedba; to je dijalog, rizik, odluka da ostanemo i trajemo zajedno.
Josipa Bubaš i Tin Dožić će vas odvesti kroz prostor dijaloga, gdje se uloge izmjenjuju, odnosi vodstva se formiraju i raspadaju, stvarajući podlogu za zajedničko stanište rizika. Ova izvedba nije samo slušanje; sudjelujete kao ko-izvođači, zrcalo izvođača, ozvučivač te tehnička podrška.
Predstava je nastala u suradnji s Centrom za kulturu na Pešćenici, podržana od strane Ministarstva kulture i medija RH te Grada Zagreba.



