Vijeće gradske četvrti Peščenica – Žitnjak u četvrtak, 13. 10. organizira javnu tribinu na kojoj možete saznati sve o novom modelu naplate komunalnog otpada.
Tribina će se održati u velikoj dvorani Centra Knap s početkom u 18 sati.
Saznajte sve detalje o razdvajanju kućnog otpada te načinu naplate komunalnih usluga.



